14 Aralık 2015 #4410237

ING Bank Hakem Heyeti Kararım Çıkmasına Rağmen Ödeme Yapmıyor!

ING Bank'tan çektiğim kredi ve kredi kartımın yıllık kredi kartı aidat ücreti diye kestikleri ücretlerin tamamını hakem heyetine şikayetinde bulundum ve onaylandı bir nüshası bana diğer nüshası bankaya gitti ve bankalar 20 gün içinde dönüş yapılacaktır demesine rağmen halen herhangi bir dönüş olmamaktadır. Benim bu paramı icra yoluyla mı almam gerekiyor?

Nuri 71 Okunma

Cevaplar

 • Nuri28 Aralık 2015

  Merhaba tekrar biraz önce ING Bank necatibey şubesine gitim bana mesaj gelmişti. Tüketici sorunları hakem heyetine kart ücret iadesiyle ilgili ilettiğiniz 863053 No.lu talebiniz sonuçlanmıştır. Kartınıza ücret iadesi yapılmıştır. Mesajı geldi ama necatibey şubenize gittiğimde benim adıma herhangi bir yatırılan para yok benim kartlarım seneler önce kapattırdım aktif bir hesabım yok o yüzden para herhangi bir yere yatmamış. Necatibey şubenin bana dediği şubelerin hesapları olur oraya yatırsınlar bizde size verelim dedi acil dönüş olursa sevinirim

 • Nuri23 Aralık 2015

  Merhaba ben ilgili Hakem Heyeti kararını şubeye bıraktım ve gerekli konuşmaları telefonla yaptılar ama henüz dönüş yapılmadı bana en kısa zamanda çözülürse sevinirim

 • Nuri18 Aralık 2015

  Merhaba karar bugün geldi ve ben necatibey ing şubesine bırakıyorum kararı ilgilenirseniz sevinirim

 • Nuri16 Aralık 2015

  İlginiz için ve yönlendirmeniz için çok Teşekkür ederim söyledikerlinizi değerlendireceğim

 • ING Bank Temsilcisi16 Aralık 2015

  Müşterimiz Sn Nuri D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 16/12/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi14 Aralık 2015

  Müşterimiz Sn Nuri D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön