27 Ocak 2014 #2259859

ING Bank Hak Ettiğim İndirimi Vermedi!

ING Bank bir mesaj gönderiyor ve Migros sanal karta kredi kartına 25 liralık indirim yapacağını söylüyor.Denilenleri yapıyoruz ve vakti geldiğinde indirim verilmiyor.


Aradığımızda ilk 10 bin kişiye deniliyor. Bendeki sms'te öyle bir şey yok. Karakter azlığından dolayı böyle bir sorun oldu deniliyor. Neyse arkadaşlar yardım etmedi ve çok kaba davrandıkları için kartı kapatınız dedim, sizi arayacaklar denildi. Kimse aramadı ve kartı ben kullanmaya devam ettim.


Son olarak da geçen hafta 2000 liralık alışveriş yaptım .100 lira bonusum gelecekti şubat ayında. Kampanyaya sms ile de katıldım. Kart kapatılacak denilmedi. Sonra kartımı kapatmışlar ve ben yurt dışındayım. Aradım açmıyorlar.

Sinan 111 Okunma

Cevaplar

 • Sinan31 Ocak 2014

  ne bilgilendirmesi yapılmış.yanlış bilgilendirme sonucu kredi kartım kapatılarak mağdur edildim.bbdk ya ve tüketici heyetine şikayet edeceğim.müşteri odaklı olmadıkça hiç bir başarınız olmayacaktır.Önerdiğim çözüm yollarını bile yapmıyorsunuz

 • ING Bank Temsilcisi31 Ocak 2014

  Sn Sinan B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 31/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Sinan27 Ocak 2014

  Müşteriye migrosa a bonus verecem de verme.. bonus la 2000 lira alışveriş yapsın ..bir ay sonra kazanacağı bonusu yine verme. platinium kart sahibiyim insah yahu.. bu kafyla nasıl başarılı olacaksınız.

 • ING Bank Temsilcisi27 Ocak 2014

  Sn Sinan B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön