17 Şubat 2016

ING Bank Habersiz ve Onaysız Hesaptan Para Çekme..

11/02/2016 tarihinde hesabımdan 5,35 TL '' KBB sorgu bedeli '' diye para kesilmiş. Ben herhangi bir sorgu yapmadım. Hesabımdan onaysız çekilen paranın ivedi bir şekilde tekrar hesabıma aktarılmasını rica ediyorum. Aksi takdirde Tüketici Hakları'na başvuracağım.

Serkan 89 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi19 Şubat 2016

    Müşterimiz Sn Serkan K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 19/02/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Serkan18 Şubat 2016

    Hala dönüş bekliyorum. Hesaptan para çektiğiniz hızda da cevap verseniz çok iyi olacak!

  • ING Bank Temsilcisi17 Şubat 2016

    Müşterimiz Sn Serkan K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön