17 Temmuz 2013

ING Bank Habersiz Sigorta Yapmış!

ING Bank, benden habersiz benim kredi kartı bilgilerimi Zurich Sigorta şirketine vererek yine benden habersiz sigorta yapmış. ING Bank'ı aradığımda beni Zurich Sigorta'ya yönlendiriyorlar. Zurich Sigorta'yı arıyorum, TC kimlik numarası ile bakıyorlar ''bir şey gözükmüyor'' diyorlar. Kısacası muhatap bulamıyorum. Yapılan sigorta 66 TL belki ama önemli olan meblağ değil, insanları yanıltmaları.

Muhammet 97 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi23 Temmuz 2013

    Sn Muhammet S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 23/07/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi17 Temmuz 2013

    Sn Muhammet S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön