12 Nisan 2013 #1740192

ING Bank Habersiz Puanlarımı Aldı!

ING Bank ınternet şubesine 10 Nisan 2013 tarihinde girdiğimde; 09 Nisan 2013 tarihinde tarafıma bilgi verilmeden! yıllardır kuruş kuruş biriktirdiğim 226.32 tl'lık bonusumun toptan banka tarafından iade alındığını gördüm. 10 Nisan 2013 tarihinde saat 20:54'te ING Bank müşteri hizmetlerine ait 08502220600 nolu telefonu aradım.


Karşıma çıkan müşteri temsilcisine durumu sorduğumda, bana; bir yıldır kullanmadığım bonuslarımın tarafıma (cep telefonuma) bilgi mesajı gönderilerek geri alındığını söyledi. Cep telefonuma böyle bir mesajın gelmediğini, gelmiş olsa kesinlikle pas geçebileceğim bir konu olmadığını söylediğimde, bana talebimi oluşturduğunu söyledi. Arayan soran yok..

Tugay 153 Okunma

Cevaplar

 • Tugay'ın Teşekkür Mesajı03 Temmuz 2017

  Teşekkürler ingbank

 • ING Bank Temsilcisi16 Nisan 2013

  Sn Tugay Z. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 16/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Tugay15 Nisan 2013

  12 Nisan da bu sitede yazmış olduğum şikayetime karşılık,İngbank 3 dakika sonrasına standart bir mesaj girmiş. Titizlikle konuyu araştıracaklarını en kısa zamanda şahsıma bilgi vereceklerini belirtmişler. Henüz arayan soran yok. Şikayetler kaşısında samimiyetle hareket ettiklerini ve standart mesajlarla memnuniyet sağlayabileceklerini düşünmüyorum. Haksız olarak geri alınan BONUSLARIMIN en kısa zamanda iadesini talep ediyorum.ŞİKAYET VAR EKİBİNE teşekkürler...

 • ING Bank Temsilcisi12 Nisan 2013

  Sn Tugay Z. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön