04 Nisan 2016

ING Bank Habersiz Olarak Kredi Kart Aidatı Alınması

ING Bank ile uzun süredir çalışıyordum. Bu güne kadar hiç kart aidatı ödemedim. Bu sene 82.50 TL kart aidatı yansıttılar. Aradım ve iptalini istedim. Kabul edilemeyeceğini öğrendiğimde kart ücreti ödemek istemediğimden kartımın kapatılmasını istedim. Aynı bankadan kart ücreti olmayan Pegasus kartıma aktaracaklarını söylediler. Telefonla kapatma işlemini kayıt ettirdiğimde bana kartımı yırtıp atmamamı bankadan tekrar arayacaklarını söylediler. Aradan yaklaşık bir ay geçmesine karşın kimse aramadı. Bende bankada bulunan kredili mevduat, turuncu hesap ve Vadesiz hesaplarımı kapattırdım. Mart ayı ekstresinde 82,50 TL borç olarak tekrar ekstrede görüp tekrar ING Bank 1 müşteri hizmetlerini aradığımda hiçbir şey yapamayacaklarını ve kanuni haklarımın saklı olduğunu söylemeleri üzerine Pegasus kartımında kapatılmasını bundan sonra tüketici hakem heyetine giderek hakkımı arayacağımı bildirdim.

Arif 125 Okunma

Cevaplar

  • Arif'in Teşekkür Mesajı06 Nisan 2016

    Banka tarafından alınan kart aidatını iade edeceğini bildirmiştir. İngbank merkezden Ayşe hanıma ilgisi için teşekkür ediyorum.

  • ING Bank Temsilcisi05 Nisan 2016

    Müşterimiz Sn Arif A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 05/04/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi04 Nisan 2016

    Müşterimiz Sn Arif A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön