11 Eylül 2013 #2006305

ING Bank Habersiz Kredi Kartı Yollayıp Borçlandırıyor!

ING Bank hiç bilgim ve üstelik talebim olmadan kredi kartı yollamış. Seneler önce gelen bu kartı bir kez bile kullanmadım ve geldiği zaman attım. Çünkü benim talep etmediğim ve hiçbir aktivasyonunu dahi yaptırmadığım bir kartın bende durmasının bir anlamı da yoktu.


Fakat seneler sonra ING bank, kullanmadığım bu kartın aidat borcunu üzerine de 2 kat faiz bindirerek benden talep ediyor.


Üstelik de ödeme yapmadığım takdirde icra tehdidiyle.Kaç defa müşteri temsilcileriyle görüştüm, konunun çözülmesi talep açtırdım, kendim internet sitelerinden talep açtım fakat çözüm yok. Söylenilen tek şey geriye yönelik kart borcu geri ödemesi yapamıyoruz. Bununla ilgili her yasal yola başvuracağım!

Ugur 78 Okunma

Cevaplar

  • Ugur24 Eylül 2013

    ING Bank müşteri ilişkileri şikayetvar sitesine yazana kadar defaatle yaptığım aramalara ve girişimlere rağmen hiçbir çözüm üretmedi. Ama bu siteye şikayetimi yazınca konu çok hızlı bir şekilde çözüldü. Sorunların çözümü buralara kadar gelmemeli diye düşünüyorum. Ayrıca kimse hiç istemediği bir kart yüzünden borçlandırılıp mağdur edilmemeli. Sonuçta sorunumun çözülmüş olması da herşeye rağmen bir artı. Keşke bu tarz şeyler ülkemizde de artık yaşanmasa ve insana verilen değer ve saygı bir nebze de olsa artsa...

  • ING Bank Temsilcisi12 Eylül 2013

    Sn Uğur Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 12/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sn Uğur Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön