07 Ağustos 2013

ING Bank Habersiz Kesilen Hesap İşletim Ücreti!

ING Bank Antalya Lara Şubesi'nde 2 yıldır kullandığım hesabımdan 4 aydır bilgim olmaksızın hesap işletim ücreti adı altında kesinti yapılmış. Müşteri temsilcisine, nedenini sorduğumda hesap türünün değiştiğini, Günlük diye bir ürünü pazarladıklarını bu ürünü kullanırsam kesinti yapılmayacağını söylediler.

Kesilen paramın iade edilmesi talebime ise Genel merkeze bildirmem gerektiğini söylediler. Daha öncede başka bir kesinti için de aynı maazeretin arkasına sığınmışlar ve ödememi yapmamışlardı.
Şubede de sormuştum yine soruyorum. "Müşterilerinin parasını kendisinden habersiz, hesap işletim ücreti adı altında hesabından banka cari hesabına geçirmek etik midir?"

Aysun 106 Okunma

Cevaplar

 • Aysun31 Ağustos 2013

  Her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyen İNG BANK, bunca süre geçmesine rağmen hala çözüme ulaştıramadığınız şikayetimin sonucunu merak ediyorum.

 • Aysun12 Ağustos 2013

  Verdiğiniz cevap benim sorunuma çözüm üretmiyor. Benim derdim bilgim dışında 2 yıldır aktif kullandığım hesaptan kendi isteğinizle, 4 aydır yapılan kesintiler.

 • ING Bank Temsilcisi12 Ağustos 2013

  Sn Aysun Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi07 Ağustos 2013

  Sn Aysun Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön