29 Mart 2013 #1712969

ING Bank Habersiz Hesap İşletim Ücreti Ve Faizi!

Ben 2011 yılında konut kredisi çektim dün kredinizin bu ay ki dönem taksi ödenmedi diye mesaj geldi, eşim ING bankasının maaş müşterisi ve otomatik talimatla maaşından kredi borcu düşümü yapılıyordu ve bankaya gittim 2011 yılı 5. ayda 12 tl gibi işletim ücreti kesilmiş ve bu güne kadar faizle 131 tl, halbuki ekstrelerde 1148 tl kredi borcum son ödeme tarihi ayın 26 sı olmasına rağmen ayın 16 sında kesiliyor.


Ağrı ING şubesindeki üst katta görevli bayan personelle konuşurken gayet kibar dille konuyu izah etmeme rağmen benimle konuşurken sürekli "ufffff ufff amannn" gibi bıkkınlık verici cümleler kuruyor bir banka personeli müşteriyle böylemi konuşmalı?

Mukadder 58 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi04 Nisan 2013

    Sn Mukadder A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 04/04/2013 tarihinde Ağrı Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi29 Mart 2013

    Sn Mukadder A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön