28 Ekim 2016 #6803404

ING Bank Habersiz Ferdi Kaza Sigortası Düzenlemesi!

ING Bank Samsun Şubesindeki konut kredi borcumu kapatırken haberim olmadan ve bana sorulmadan 144 TL değerinde NN Sigorta adına tarafıma sigorta düzenlenmiştir. İptalini istediğimde zorunlu olduğunu söylediler. Poliçe talep ettiğimde veremiyoruz dediler. Sigortanın iptalini ve ücretin tarafıma iadesini talep ediyorum.

Mustafa 347 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa'nın Teşekkür Mesajı04 Kasım 2016

    ING Bank yetkililerine şikayetimi dikkate alıp kısa zamanda çözdükleri için teşekkür ederim

  • ING Bank Temsilcisi01 Kasım 2016

    Müşterimiz Sn Mustafa K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi28 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Mustafa K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön