06 Ekim 2016
Yorum Yap
#6615025

ING Bank Habersiz Çekilen Parayı İade Etmedi

Ocak ayında dükkan alımında yetişmeyen 101.ooo. TL krediyi ING Bank ile yapılan anlaşma neticesinde. Belirtilen miktarı kullanım anlaşmamızdaki masrafların hepsini ödedik. Her ay belirtilen taksit tutarlarını yatırdık. Aradan geçen 8 ay sonra hesabımızda fazladan bulunan paradan 835. TL çekildiğini fark ettim. Hemen gişe yetkilisine nedenini sordum. Kendisi işlemin otomatik olarak genel müdürlük tarafından gerçekleştiğini belirtti. Benim gibi 20 kişi daha olduğunu belirtti. Bir hata olduğunu ve paranın iade edileceğini söyledi. Aradan 25 gün geçmesine rağmen. Hala paranın iade edilmediğini görüyorum. Bu arada ödemek zorunda olduğum fatura veya çek olsaydı ne olacaktı? Bize haber vermeden banka bu işlemi nasıl gerçekleştirir. İnsanlar neden böyle mağdur edilebilir. Bununla ilgili henüz bana dönüş olmamıştır ve bilgi verilmemiştir.

Fethi 487 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi06 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Fethi Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 06/10/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi06 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Fethi Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler