04 Ağustos 2015 #3432325

ING Bank Habersiz Bir Şekilde Şahsıma Sigorta Yaptırılması

Kütahya şubesi ile çalışıyorum. Rastgele hesap özetlerime baktığımda nakit hesabından bir sigorta şirketine 135.00 TL tutarında adıma konut ve eşya sigortası yapıldığını gördüm. Kesinlikle bir imzam ve onayım yok. Sigorta şirketi ile görüştüm paranın iadesi ile ilgili bankanızla görüşüp dönüş yapacağız dediler. Bekliyorum. 2 gün geçti. Şube ile telefon ile görüştüm ukala ukala cevap aldım. Şayet çözümlenmezse ING Bank ile tüm bağlarımı koparıp her türlü yasal hakkımı arayacağım...

İsmail 169 Okunma

Cevaplar

  • İsmail'in Teşekkür Mesajı18 Eylül 2015

    İng bank ilgili personeline problemimin çözümünde yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

  • ING Bank Temsilcisi06 Ağustos 2015

    Müşterimiz Sn İsmail E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 06/08/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi04 Ağustos 2015

    Müşterimiz Sn İsmail E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön