22 Ocak 2014 #2248395

ING Bank Haberim olmadan Mevduat Hesabı Açılmış!

Ben Anadolu Adliyesinde mübaşir olarak çalışmaktayım 14/03/2013 tarihinde İNG Bank kartal şubesinden 13.5 bin tl ihtiyaç kredi çektim müşteri temsilci olarak çalışan T*** hanım bana herhangi bir faturanızı otomatik talimat vermem gerektiğini yoksa bankanın işletim ücreti alacağını beyan etti ben de bunu üzerine cep telefonumu otomatik ödeme talimatı verebileceğimi söyledim.


T**** hanım benden cep telefonu numaramı istedi bende verdim ve işlemin tamam olduğunu söyledi ben zannediyorum cep telefonum Vakıfbank maaş kartımdan düşülüyor ama banka bana haber vermeden bankada bana mevduat hesabı açmışlar tam 10 ay. cep telefon faturam bu şekilde faize bulaşmışım, 100 tl farkı ödememi istiyorlar.

Hüseyin 91 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi27 Ocak 2014

    Sn Hüseyin Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 27/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Hüseyin23 Ocak 2014

    ing bank merkezden bana dönüş yaptılar ama beni tatmin edecek bir açıklama gelmedi bu şekilde devam ettiği taktirde adliye sürecini başlatacağımı bilgilerine sunarım çünkü 10 aylık cep tl faturası351 tl benden 100 tl fark istiyorlar

  • ING Bank Temsilcisi22 Ocak 2014

    Sn Hüseyin Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön