14 Eylül 2013 #2011849

ING Bank Haber Vermeden Bonuslarımı Aldı!

Günlük paket kapsamında kazandığım bonuslar geri alınmış. Zar zor biriktirdiğim bonuslarımın geri alınmasından rahatsız oluyorum. Bu bende stres yaratıyor. Alınan bonuslarımın iadesini talep ediyorum. NG Bank, ayrıca bu şekilde bonus alınmadan bir kaç gün önce bilgilendirilmek istiyorum.

Tugay 84 Okunma

Cevaplar

 • Tugay'ın Teşekkür Mesajı03 Temmuz 2017

  Teşekkürler ingbank

 • Tugay19 Eylül 2013

  Geçte olsa ingbank istediğim çözümü üretip puanımı geri yükledi. Şikayetvar ekibine ingbank a teşekkürler..

 • ING Bank Temsilcisi19 Eylül 2013

  Sn Tugay Z. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Tugay17 Eylül 2013

  henüz, arayıp soran olmadığı için şu andaki ingbank tavrından hiç memnun değilim.

 • ING Bank Temsilcisi14 Eylül 2013

  Sn Tugay Z. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön