12 Nisan 2013

ING Bank Haber Verilmeden Yapılan İşlemler!

ING Bank Ankara Keçiören Şubesinden 2 ay önce bir kredi işlemim oldu. Bunun üzerine ING Bank bana sormadan kredi kartı gönderdi. Geri iade ettim. Yine bana sormadan bankamatik kartı gönderdi, yine bana sormadan 250 TL hesaplı destek hesabı açtı, yine bana sormadan su faturamı otomatik ödemeye aldı, yine bana sormadan destek hesabın ekstresini gönderdi ve dalga geçer gibi bu ekstrenin 3,99 TL + BSMW masrafı olduğunu ekstrede belirttiler.


Bu nasıl bir bankacılık anlayışıdır. Her şey için arayan banka bu yapılan işlemler için bana bilgi vermeyi bile düşünmemişler aramaya bile tenezzül etmemişler. Kredi çektiğime pişmanım. Bu işlemleri düzeltmek için bakalım cebimden ne kadar çıkacak?

Hasan 94 Okunma

Cevaplar

 • Hasan18 Nisan 2013

  Şikayet sahibi bankamız müşterisi değildir diye cevap vermiş yetkililer. Yani ben bu yazdıklarımı kafamdan uyduruyorum demek istemişler. Hasan Hüseyin Demircan Ankara Küçükesat Şubesi. Aslıhan Demircan Ankara Keçiören Şubesi. Buda yetmezse genel müdürlükleri bir faks numarası versin hesap cüzdanlarımızı fakslıyalım. Pes diyorum başka bir şey demiyorum.

 • ING Bank Temsilcisi17 Nisan 2013

  Sn Hasan D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Bankamız uygulamaları gereği, müşterilerimiz ile ilgili bilgilerin gizliliği doğrultusunda söz konusu bilgiler, eş, anne, baba, çocuk olsa dahi üçüncü şahıslarla paylaşılamamaktadır. Bu doğrultuda, şikayet sahibinin bankamız müşterisi olmadığı tespit edilmiş ve şikayetini iletmek üzere müşterimizin, tarafımızdan yardım alabileceği yönünde bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Hasan14 Nisan 2013

  Ingbank bu tür şikayetler için hazır bir metin hazırlamış her müşterisine aynı metni gönderiyor. Ne bir arayan var ne bir çözüm var. En kısa zamanda bu banka olan tüm hesaplarımı kapatacağım.

 • ING Bank Temsilcisi12 Nisan 2013

  Sn Hasan D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön