16 Haziran 2014

ING Bank Güvensiz Banka!

01 ve 02 Mayıs 2014 tarihlerinde kredi kartımdan 600 tl civarında para dolar cinsinden İnternet aracılığı ile kullanılmış. Banka kart kopyalaması dedi. Doğal olarak ben de ING Bank kredi kartımı iptal ettirdim.


Tutarın ödemesini yapmak zorunda kaldım. Paramı iptal olmuş kart hesabıma aktarmışlar ama kullanamıyorum. Banka yetkilileri ile görüştüm hala sonuç yok. İlgilenirseniz sevinirim. Ayrıca bu banka ile böyle bir sorunu 2. defa yaşıyorum.

Rıza 795 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi16 Haziran 2014

    Müşterimiz Sn Rıza K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 16/06/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi16 Haziran 2014

    Müşterimiz Sn Rıza K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön