08 Nisan 2013 #1728541

ING Bank Güvenimi Kaybetmek İstemiyorum!

03/01/2013 tarihinde düğün masrafları için tüketici kredisi kullandım. Aylık 2 taksidimi ödedim taksit haricinde yedimilyonbeşyüz tl. benden ayrı bir para istendi. Ne amaçla bu para istendi diye sordugumda bana elektrik su telefon faturası veya herhangi bir faturayı biz ödeyeceğiz denildi . Benim üstüme kayıtlı ne telefon faturası var, ne su faturası nede elektrik faturası var ben ne faturası verebileyim ki. Benden bu amaçla faturaları getiremediğim için yedibuçukmilyon para alacaklarmış ben bu parayı ödemek istemiyorum. Şikayetim bu yöndedir umarım en kısa zamanda bu sorun hal olur çünkü yıllardır ailemin ve benim çalıştıgım bankadır güvenin bu yönlü yitirilmesi beni ziyadesiyle üzer.

Duygu 70 Okunma

Cevaplar

  • Duygu17 Mayıs 2013

    İNG Banka olan şikayetim hala devam etmektedir.Hala benden 7tl 88 kuruş telefon faturası için para kesiliyor sözleşmemizde böyle birşey yoktu üstelik benim üstüme kayıtlı bir telefon dahi yok ve ben evlendim çalışmıyorum böyle bir ücret ödeme zorunlulugu yok fakat bize zorundasınız deniliyor bu durum tüketici koruma derneğine kadar gidecektir.

  • ING Bank Temsilcisi10 Nisan 2013

    Sn Duygu H. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 10/04/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamadığından e-mail gönderimi yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi08 Nisan 2013

    Sn Duygu Hamer. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön