12 Nisan 2013 #1738667

ING Bank Gününde Ödediğim Bir Krediden Hesap İşletim Ücreti Talebi!

ING Bankın Samsun Bafra ilçesinden kredi aldım. Şube kapanınca Samsun şube ile muhatap edildik. Kredimi düzenli olarak yatırmama rağmen vadesiz hesap adı altında açtıkları hesaptan 70 tl kadar bir ücret kestiler ve kredim ödenmedi. Kredi borcum kadar olan parayı eft yoluyla bu bankaya gönderdiğim halde kredimin ödenmediğinden farklı ücretlerde kestiler.


Müşteri hizmetleri otomatik ödeme talimatı vermediğim sürece bu ücreti ödemek zorunda olduğumu söylüyor. Şube personeli ise m.hizmetlerine ricam durumunda iadenin olabileceğini! Fakat ben paramı alamıyorum. İlçemizde kısa sürede kapanan bir şubeden mağdur olmam dışında bu sorunun olması bile manidar. Yardımcı olursanız çok sevinirim...

Okan 54 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi12 Nisan 2013

    Sn Okan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi12 Nisan 2013

    Sn Okan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön