20 Mart 2015

ING Bank Günlük Paket Promosyonu Ödemesi Yapılmıyor!

ING Bank günlük pakete SMS ile başvuru yaptım. Onay sonrası bir otomatik ödeme başvurusunu şubeden yaptım. 25 Şubat 2015' te yüklenmesi beklenen 100 TL'nin yüklenmeme gerekçesi olarak şubeden başvuru yaptığım bildirildi. Günlük paket başvurusuna istenilen şartlar tarafımca eksiksiz yerine getirilmiştir. Bankanın hatasını düzeltmesini bekliyorum.

Ünver 2.371 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi23 Mart 2015

    Müşterimiz Sn Ünver K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 23/03/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi20 Mart 2015

    Müşterimiz Sn Ünver K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön