18 Nisan 2013 #1750388

ING Bank Günlük Paket Bonusum Hesabıma Yatmadı!

ING Bank günlük paket hesabım var. Otomatik ödediğim 7 adet faturamın yüzde ikisi bonus olarak her ayın beşinde hesabıma yatıyordu. Mart ayı bonusum hesabıma yatmadı. Müşteri hizmetlerini iki kez aradım. Her iki aramamda da sözleşmişler gibi önümüzdeki ay ekstresinde bonusun yatabileceğini, eğer önümüzdeki ayda da yatmazsa o zaman sorunun ne olduğuna bakacaklarını söylediler. Bonusu mun hesabıma yatırılmasını istiyorum. Güvenimizi sarsmayın. Yoksa bankanızla tüm ilişiğimi keserim.

Sedat 60 Okunma

Cevaplar

  • Sedat24 Nisan 2013

    mart ayına ait ıng günlük paket bonusum kartıma yatırılmamıştı.şikayetimi ilettikten sonra bu seferde 10 tl. yatması gereken bonusum 3.55 tl.yattı.bir an evvel bonusumun doğru şekilde kartıma yatırılmasını istiyorum.koskoca banka ödediğim faturaların yüzde ikisini nasıl yanlış hesaplıyor anlamış değilim...

  • ING Bank Temsilcisi18 Nisan 2013

    Sn Sedat Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 18/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi18 Nisan 2013

    Sn Sedat Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön