18 Temmuz 2014

ING Bank Günlük Paket Başvurum İptal Olmuş!

ING Bank kredi müşterisiyim. Ayrıca bonus kredi kartım var. Ayrıca günlük paket kullanıcısıyım. En azından günlük paket kullanıcısı olduğumu zannediyordum. 9 Temmuz 2014 tarihinde günlük paket başvurumun iptal olduğuna dair bir mail aldım. Zaten aktif olarak kullandığım bir pakete nasıl başvurabilirim ve bu nasıl kabul edilmeyebilir?


Ayrıca aynı mailde adıma bir nakit kart gönderildiği ve vadesiz mevduat hesabı açıldığı belirtilmiş. Ancak bu ürünlere zaten sahibim. Zaten kredim olduğu için zorla her ürünlerinden faydalandırıyorlar. Bir de üstüne yetmedi ikincisini vermeye çalışıyorlar herhalde. Bu paket sahibiyim ve hesap ücreti ödemek istemiyorum. Umarım böyle bir sürprizle karşılaşmam.

Cemran 1.851 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi18 Temmuz 2014

    Müşterimiz Sn Cemran K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 18/07/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi18 Temmuz 2014

    Müşterimiz Sn Cemran K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön