15 Şubat 2013 #1634031

ING Bank Gişe Personeli Başka Hesabıma Para Yatırdı!

14.02.2013 tarihinde İzmir bostanlı şubesinde vezne de çalışan bayan başka bir hesabıma para yatırması sonucu mağdur oldum özellikle hesabımın her ikisi de bu şube de olduğunu ismini verdiğim hesaba yatırılması gerektiğini çalışan bayan söylememe rağmen bu tür yanlış işlem yapılmıştır müşteri hizmetlerini aradığım da en az 10 dakika bekletildim çağrı merkezine bağlanmak için ve sonunda ulaştım ama 30 dakika da burda zaman harcadım uzun zamandır bu banka ile çalışıyordum ama artık güvenim kalmadı.

Erkut 104 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi22 Şubat 2013

    Sn Erkut S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 22/02/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi15 Şubat 2013

    Sn Erkut S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön