07 Eylül 2013 #1998469

ING Bank Gişe İşlemleri Sıra Bekleme!

ING Bank Turuncu hesap sahibiyim, turuncu hesaba bankamatik kartı vermiyorlar. Hesabımdan para çekmek için bankaya gidiyorum sıra numarası alıyorum ve başka bir hesaptan kartı olup kart ile sıra numarası alanlar sürekli benim önüme geçiyorlar. Onları bitmesini bekliyorum yani 3 kişi kart ile numara alandan 3 kişi normal numara alanlardan çağırmıyorlar. Fakat her şubesi böyle değil bunun standartlara bağlanması ve kartla numara almayanların hakkının yenmemesi gerek.

Atilla 88 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sn Atilla A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 11/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sn Atilla A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön