07 Mayıs 2015

ING Bank Gişe Görevlsi!

İzmir Girne şubesindeki gişe görevlilerinizin sorunları var. Bir insan her seferinde yanlış hesaba para yatırabilir mi? Hem de hesap numarasını gösterdiğim ve söylediğim halde! Her seferinde bir sonraki gün tekrar gidiyorum ve para yatırıyorum. Çünkü hesaptan parayı da çekemiyor. Kemalpaşa şubesindeki D***** hanım da bu olaya şahittir. İki kez yatırmak zorunda kalıyorum ve gerçekten mağdurum. Başka şubeye gidemiyorum uzak olduğu için. Zaten bu benim değil sizin sorununuz. Bu kadar bankacılık mezunu varken böyle insanlarla çalışmanız kalitenizi düşüyor. Boşa yatırılan paralarım için çok acil bir çözüm bekliyorum!

İpek 205 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi01 Haziran 2015

    Müşterimiz Sn İpek A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi07 Mayıs 2015

    Müşterimiz Sn İpek A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön