31 Mayıs 2016

ING Bank Geriye Dönük Borcum Olmadığı Halde Benden Kredinin Tamamını İstiyor!

Bir ay evvelde yazmıştım sorun çözüldü diye dönüş yapıldı meğerse asılsızmış. İzmir Üçkuyular şubesinden kullandığım ticari kredi ödemelerimi KMH hesabına her ay yatırdım fakat KMH hesabım kapandığından kredim tahsil edilememiş bu yüzden avukatlık oldum.


Ertesi gün şubeye gittim ve bir tane olan gecikmiş kredimi ve gelecek iki taksitimi de ödediğim de müdüre hanım sorun yok içiniz rahat olsun dedi ve aradan bir ay geçti. Geriye dönük borcum yok ileri ki taksiti de ödediğim halde bu bir ay içinde içim rahatladı sandım fakat bu bir ay içinde hem maaşıma hem arabama haciz uygulanmış.


Bu zamana kadar aktif kart kullanıyorum bu zamana kadar hiçbir çekimde sorun olmadı bir taksitten ötürü bana edilmeyen zulüm kalmadı. Tamam olmaz olsun borcun tamamını ödeyeyim diyorum daha 11 ay olmasına rağmen geriye dönük borcum yok. Bu arada fakat avukat fahiş para istiyor. Acil ilgilenilmesini rica ediyorum.

Tamer 124 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi02 Haziran 2016

    Müşterimiz Sn Tamer S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 02/06/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi31 Mayıs 2016

    Müşterimiz Sn Tamer S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön