14 Nisan 2015

ING Bank Gereksiz Yere Alınan Kredi Limit Tahsis Ücreti!

Nasyonel End. Mutfak Ürün. San. Tİc. Ltd. Şti olarak, ING Bank / Tekirdağ şubesi müşterisiyiz. Adı geçen şube ile uzun süredir çalışmaktayız. Ancak son 6 aydır gereksiz yere alınan masraflar fazlalaştı. Şubat ayında "Her tür kredi limit tahsis kullanımı" adı altında 525, 00 TL hesabımızdan alınmış, yetmezmiş gibi hesap işletim ücreti adı altında 1 ay için 99,96 TL hesabımızdan kesilmiştir. Söz konusu kredi limit çalışması talebimiz dışında olup, hiçbir şekilde kredi kullandırılmamıştır. Hesap işletim ücretini yıllık olarak hesapladığımızda bankanın müşterisi olmamızın bedeli ciddi bir rakama ulaşmaktadır. Şirket olarak bankayla çalışmaktan kısa zamanda vazgeçeceğimizi bildirmek isteriz.

Atilla 350 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi15 Nisan 2015

    Müşterimiz Sn Atilla A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 14/04/2015 tarihinde Tekirdağ Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi14 Nisan 2015

    Müşterimiz Sn Atilla A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön