01 Mayıs 2013 #1773019

ING Bank Gelen EFT'yi Aynı Gün Çektiğim İçin Yapılan Kesinti!

Ben Manisa ili Salihli ilçesinde bulunan ING Bank taki kardeşimin hesabına para gönderdim. Ben başka bir banka ile çalıştığı için kardeşimin hesabına EFT yaptım. Kardeşim hesabına gönderdiğim parayı çekmek için bankaya gittiğinde parayı EFT nin gerçekleştiği günde çekmek istediği için 50 tl kesinti yapacaklarını söylemişler ve kesintiyi yapmışlar da. Çalıştığım diğer bankalarda hiç böyle bir problem yaşamadım. Bu mağduriyetimizden dolayı ING Bank Salihli/MANİSA Şubesinden şikayetçiyim.

Muhammed 66 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi09 Mayıs 2013

  Sn Muhammed A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Muhammed08 Mayıs 2013

  Sonuç ile alakalı olarak beni bilgilendireceğinizi söylemenize rağmen herhangi bir geri bildirim olmadığını hatırlatmak ister ilginizden dolayı teşekkür ederim.

 • ING Bank Temsilcisi01 Mayıs 2013

  Sn Muhammed A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 01/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş olup, en kısa sürede detaylı bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi01 Mayıs 2013

  Sn Muhammed A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön