05 Nisan 2013 #1725722

ING Bank Gecikme Bildirim Ücreti Tahsilatı!

Tüm borçlarımı sıfırlamış olmama rağmen ve hiç bir kanal aracılığı ile bildirim talep etmeme rağmen hesabımdan gecikme bildirim ücreti tahsilatı adı altında 8 ayrı kesinti yapılmıştır. Bunun yanı sıra bana gönderilen son mesaj 18. 03. 2013 tarihinde fakat kesintiler 19. 03. 2013 tarihinden itibaren başlamakta. İşin ilginç yanı ise bu tarihte bankaya karşı hiç bir borcum olmaması.

Ali 115 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi12 Nisan 2013

    Sn Ali Tahir S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 12/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi05 Nisan 2013

    Sn Ali Tahir S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön