09 Mayıs 2013 #1786919

ING Bank Gecikme Bildirim Ücreti Alındı!

Gecikmeli ödenmiş olan kredilerimize gelen faiz yetmediği gibi bir de gecikme bildirim ücreti adı altında ne olduğu belli olmayan paralar kesiyorlar geçen sefer az az 5 tl kesildi iki gün önce ise yine parça parça toplam 17 tl kesildi toplamda 23 tl'ye yakın bir para yok yere çekildi.


Hesap neredeyse hep +'da ama nedense canları sıkılınca çekiyorlar ve neye göre çektikleri de belli değil bir gün bakıyorum çekilmemiş ertesi bakıyorum çekilmiş. Paranın iadesini istiyorum artık kendi hesabımda rahat rahat para bırakamayacak duruma geldim.

İsmail 64 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Sn Serap Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 09/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş

  • ING Bank Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Sn Serap Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön