23 Ocak 2014 #2252793

ING Bank Gecikme Bildirim Ücreti Aldı

ING Bank'tan kredi kullanma gafletinde bulunan bir vatandaşım. Kredimin son taksitinde gecikme olduğu için banka aracılığıyla mesaj yoluyla bilgilendirildim. Bu mesaj 1 en fazla 2 kere gönderildi. Hesap ekstreme baktığımda gecikme bildirim ücreti olarak 5 kez 5,25 TL, 5 kez de 3,00 TL bir ücret kesildiğini gördüm. Tam ayın 22'sinde hepsi aynı gün tahsil edilmiş. Toplam 41,25 tl gecikme bildirim ücreti ödemek zorunda kaldım.


Telefon bankacılığıyla ulaştığımda; bu ücreti geri alamayacaklarını kredilerimde aksama yapmamam gerektiği, aksi halde yine aynı şekilde ücret tahsil edileceği söylendi. Sanki gecikince faiz işletmiyorlarmış gibi. Gecikme bildirim ücreti konusunda şikayetçiyim.

Muhammet 33 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi27 Ocak 2014

    Sn Muhammet Ali A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 27/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi24 Ocak 2014

    Sn Muhammet Ali A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 24/01/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi23 Ocak 2014

    Sn Muhammet Ali A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön