04 Şubat 2014 #2269364

ING Bank Gecikme Bildirim Ücreti!

ING Bank sürekli sorun ve problem yaratmakta ayrıca cep telefonu e-mail ile gelen tüm bildirimlere ücret kesmektedir. 27/01/2014 tarihli fahri akış adına kullanmış olduğum kredi borcumun tahsilatını adana Turgut Özal şubeden 27/01/2014 tarihinde kredi ödemesi olarak gerçekleştirdim.


Ancak 28/01/2014 tarihinde ING Bank tarafından tarafıma 27/01/2014 tarihli krediniz ödenmemiştir. Lütfen ödeme yapınız uyarı mesajı aldım. Banka ile telefon irtibatı kurdum. Paranın kredi tahsilatı olarak gerçekleştiği belirtildi. Ancak 30/01/2014 tarihi itibariyle hesabımı kontrol ettiğimde kredimin halen ödeme olarak görünmediğini aynı zamanda yatırdığım parada yatırılan hesap bakiyesinde görünmektedir.

Fahri 64 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi12 Şubat 2014

    Sn Fahri A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi11 Şubat 2014

    Sn Fahri A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 10/02/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi04 Şubat 2014

    Sn Fahri A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön