12 Eylül 2013 #2007544

ING Bank Gecikme Bildirim Ücreti!

ING Bank tarafıma gönderilmeyen gecikme bildirim mesaj için ücret tahsil etmiş üstelik 5. 5 TL. Ben bireysel olarak 25 kuruşa mesaj atabilirken bir bankanın mesaja aldığı ücrete bakar mısınız. Göndermeyin dedim göndereceğiz dediler. Zorla bana mesaj gönderip ücretini alacaklar.

Mehmet 68 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet22 Eylül 2013

    Ya kurumsal olarak vediğiniz şu yanıtlara bakın...Sanki robotlarla iş yapıyoruz...Kardeşim ilgilendiğiniz falan yok bu mesajları okuyan biri varsa yanılmasın ing bankın umrunda bile değiliz...Paranın peşinden giden dini imanı para olan bir banka...Mesaj ücretini vermek zorundasınız diye mail atmışlar burada da müşterimizin şikayetini inceledik, bilgilendirdik cartcurt hikaye anlatıyorlar.

  • ING Bank Temsilcisi16 Eylül 2013

    Sn Mehmet S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi12 Eylül 2013

    Sn Mehmet S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön