06 Eylül 2013 #1996908

ING Bank Geciken Kredi Ödememe 220 TL Noter Masrafı Çıkarıyor!

İNG Bank Bostanlı şubesinden konut kredisi kullandım. 4 ay önce 2 dönem gecikme yaşadım taksit yatırdım 220 TL noter masrafı adı altında para kesildi. Bankayı aradım ve bu kesintinin bir kereye mahsus olduğunu bana bildirdiler.


Bugün yine 2 dönem gecikmem vardı bir taksit için zar zor para ayarladım ve yine 2. defa bende 220 TL kesildi ve kredimin taksidini hala yatıramadım. Bu insanı zorla borç batağına sokmak olmuyor mu? Bu kesilen paralar için tüketici hakem heyetine başvuracağım.

İsmail 127 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi20 Eylül 2013

    Sn İsmail K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 20/09/2013 tarihinde Bostanlı Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sn İsmail K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön