19 Kasım 2013

ING Bank Geç EFT Ücreti Alıyor!

''İnternet Şubesi'nden, 0850 222 0 600 Telefon Bankacılığı'ndan ve ATM'lerden gerçekleştireceğiniz EFT/Havale işlemleri için masraf ödemezsiniz'' deyip de, 4-5 arası geç EFT ücreti alınır demek çok ayıp .


ING Bank, uzun lafın daha uzunu aldığınız ücreti iade edin yoksa hesabımı kapatın. 5 yıldır çalışırım bankayla karınız yetmediyse faizi arttırın arkadaşım geç EFT nedir?

Tayfun 70 Okunma

Cevaplar

 • Tayfun24 Kasım 2013

  Taksitlerimi öderim bitince kapatırım.. Kartı da hesabı da adı da yerin dibine batsın..!!

 • ING Bank Temsilcisi20 Kasım 2013

  Sn Tayfun Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Tayfun19 Kasım 2013

  Ücret iade edilmediği takdirde taksitleri öderim o kadar.. Kart da hesap da banka da benim ve çevrem için bitmiştir..

 • ING Bank Temsilcisi19 Kasım 2013

  Sn Tayfun Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön