12 Nisan 2013 #1739761

ING Bank Fener Şubesi İyi Yönetilemiyor!

Fener Şubesi: Sözde kartınızla sıra numarası alırsanız müşterisi olduğunuz için size öncelik tanınıyor. Hiç alakası yok. Üç sefer şube boş olduğu halde sadece kartsız sıradan aldı. Benden çok sonra gelenler işlem yapıp gittiler hala sıra yanmıyor. Şikayetçi oldum Şef beni yanlış anlayıp 'Beyefendi bizim bankamızın müşterisi olanlar kartlarıyla sıra alıyorlar ve öncelik onlarındır ''diye sertçe uyardı. Ben zaten kartla aldım dedim. Hiç özür yok, bende çıkıp gittim.


Daha sonra aynısı tekrarladı. Yine özür yok. Geçen gittim ve normal sıra aldım. Ben dahil 2 müşteri var. Bankodaki görevli çay içmeye gitti sonra bana sıra gelmedi. Haliyle kartla alan önce dediler. Keşke özür dileseler idi?

Murat 124 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi16 Nisan 2013

    Sn Murat G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 16/04/2013 tarihinde Antalya/Fener Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi12 Nisan 2013

    Sn Murat G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön