26 Şubat 2013

ING Bank Fek Ücreti Alıyor!

Bankanız Nato yolu şubesinden 7 ay önce konut kredisi kullandım, arada balon ödemeli olan ödeme planım da Nisan ayında olan ara ödememi daha fazla olarak Şubat ayında ödemek istediğimi güncel faiz oranın da ödeme planımın güncellemesini ve kredi vademin kısaltılmasını istedim ben ne istedimse bankanızdan hep olumsuz cevap geldi, elemanlarınız dillerine bir refinansmandır tutturmuş ezberletilmiş basma kalıp cümleler kurmaktan başka bir geri dönüş yapamadılar.


Beni Tüm kredi ve hesaplarımı kapattıracak noktaya getiren bu bankaya bir de 350 tl ipotek fek ücreti ödedim bir sayfa yazı verip 350 tl kar yazıyorlar. Bu banka ile çalışmayı düşünenleri bir kere daha düşünmeye davet ediyorum.

Sema 87 Okunma

Cevaplar

  • Sema26 Şubat 2013

    Bankadan telefonuma gelen mesaj ey kredi kullanıcı sen bir salaksın, tahsil edilen masrafı genel bankacılık uygulamasında değerlendirmenizi dileriz. Ne kadar açıklayıcı bir cevap teşekkürler İNG bank , sizin şubenize gireni gördüğümde aman yapmayın başka banka bulun kendinize diyeceğim ee sizde bunu genel insanlık kuralı olarak değerlendirirsiniz artık

  • ING Bank Temsilcisi26 Şubat 2013

    Sn Sema Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön