30 Nisan 2013 #1771148

ING Bank Fek Ücreti!

2007 Nisan ayında o zamanlar ismi Oyak Bank olan bankadan Zeytinburnu şubesinden 50 Milyar Ev kredisi kullandım.5 yıl sonra borcum bitti.Tapuya gittim tapudaki ipotek yazısını kaldırtmak için bana bankadan borcun bittiğine dair bir yazı getirin dediler.


Tekrar bankaya gittim,bu yazı için benden 400 TL.para istediler,vermedim kalsın ipotek yazısı dedim.Aradan 1 sene geçti,tekrar bankaya gittim.350 tl ye düştü dendi.50 milyar ev kredisine 77 milyar geri ödeme yapmışım,borcum bitmiş,iki satır yazı için 350 tl para isteniyor.

Mete 53 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Sn Mete G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 03/05/2013 tarihinde Zeytinburnu Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi30 Nisan 2013

    Sn Mete G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön