01 Temmuz 2016

ING Bank Fazlaya Dair Alınan Bedeller!

ING Bank ile bir arkadaşımın referans olması ile başlayan tanışıklığım resmen kabusa döndü, ilk tanışmada yok turuncu hesap açalım masraf ödemeyin, yok pos verelim masraf etmeyin yok kredi verelim bilmem ne yapalım yapalım yapalım şimdi her şeye bedel ödüyorum. Her ay hesap işletim ücreti + 5,25 EFT ücreti vs. vs vs. İnsanı kendine bağlayana kadar yalan dolan sonrasında efendim o zaman öyleydi ama bankamız politikası değişince gibi kelimelerle zorlayıcı bedel teminleri.

Cengiz 205 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi01 Temmuz 2016

    Müşterimiz Sn Cengiz B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 01/07/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi01 Temmuz 2016

    Müşterimiz Sn Cengiz B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön