17 Ekim 2016

ING Bank Fazla Ücret Tahsisi!

17.10.2016 tarihinde ING Bank Avcılar çarşı şubesine kendime ve eşime ait kredi ödemesini yapmak için gitmiş bulunmaktayım. Eşime ait kredi ödemesi son tarihi 14 ekim'di. Normal şartlar altında gecikme faiziyle birlikte 1 TL fark alınmışken daha önceleri bu kez 15-20 lira fark ödemem istendi. Sebebini sorduğumda beni ilgilendirmediğini söyledi çalışan hanımefendi.

Suzan 221 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi17 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Suzan Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 17/10/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi17 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Suzan Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön