03 Ekim 2016

ING Bank Fazla Çekilen DASK!

Hesabımdan 2 defa DASK sigortası çekilmiş. Müşteri hizmetlerini aradım, bekleyin sistemlere bakıyorum diyor. 5 dk oyaladı sonra diyor "şubenize gitmeniz lazım." Madem beceremeyecektin niye vatandaşı oyalıyorsun?

Sonra "ben İstanbul'dayım nasıl yapacağım şube İzmir'de" diyince "şubenize gitmeniz gerekiyor" diyorlar. Biraz sıkıştırınca "şubenin telefonunu vereyim" dedi. Bugün cuma pazartesi arayacağız artık.

Benim anlamadığım adamlar hata yapmış 2 defa DASK çekmişler söylüyorsun, yardımcı olan yok, seni yoruyorlar. Problem çözme sıfır.

Kamil 249 Okunma

Cevaplar

  • Kamil06 Ekim 2016

    Müşteriyle iletişime geçtik vs. Gibi süslü cümleler kurmuşlar ama yanlışlık yaptık hatamızı düzelttik diyen yok. 3 ün geçti bir problem daha. Yine her zamanki gibi müşteri hizmetlerinden çözemedim. Yarın yine şubemi arayacağım. Kredi 1 gün geç yatar faiz uygularlar. Ama senin paranı yanlışlıkla keserler 5gün geçer iade ederler ama bir şey yok.

  • ING Bank Temsilcisi03 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Kamil K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 03/10/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi03 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Kamil K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön