10 Eylül 2013 #2002979

ING Bank Fatura Ödemesini Yapmadı!

Tarafıma hiçbir bilgi verilmeden Temmuz ayı içerisinde ING Bank Kredi kartıma bağlı olarak ödediğim Digiturk faturasını iptal ederek faturamın ödenmemesine, kurumdaki itibarımın zedelenmesine ve en önemlisine yayınımın kesilmesine yol açtılar. 29 Ağustos günü kendilerini arayıp 16*** talep numarası ile aldırmış olduğum kayıt içinde üzerinden 12 gün geçmesine rağmen tarafıma hiçbir geri dönüş yapılmadı. Mağduriyetimi nasıl giderecekler merak ediyorum.

Emre 59 Okunma

Cevaplar

 • Emre20 Ekim 2013

  Tarafıma bir ya da iki sefer sadece çağrı atarak dönüş yapan kuruluş ardından bir mesaj ile aradık ama ulaşamadık demiştir sadece.

 • ING Bank Temsilcisi18 Eylül 2013

  Sn Emre D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Emre17 Eylül 2013

  Merhaba; Yazmış olduğunuz gibi bankanız tarafından arandım. Hemde günde 4 defa. Ancak çalışan biri olduğum için bütün çağrılara yanıt veremiyorum haliyle. Kaldı ki yapmış olduğunuz 4 aramanın 3'üne cevap verdim, bunlarda kredi, nakit avans, sigorta vb. ürünlerin pazarlaması içindi. Sistemde şikayet kaydı bulunan bir müşteriyi ek ürün pazarlaması için aramak farklı bir pazarlama stratejisi olsa gerek. Hangi çağrınıza cevap vereceğimi şaşırdım. Mümkünse tarafıma e-posta kanalıyla yanıt verebilirsiniz, mutlaka telefonla mı görüşmemiz gerekiyor. Hatta bu kanaldan yanıt verin sorunun sebebini herkes öğrensin. Teşekkürler.

 • ING Bank Temsilcisi17 Eylül 2013

  Sn Emre D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 17/09/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi13 Eylül 2013

  Sn Emre D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 13/09/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Emre10 Eylül 2013

  İlginiz için teşekkür ederim. Ancak yaşanılan sıkıntı yeni değil ve müşteri hizmetleriniz ile de temasa geçtim. Bende bir bankacıyım. Müşteri şikayetlerine cevam verme süresi 1-2 iş günü olabilir en fazla. Sizin bu durum 13. gününde. Nasıl bir inceleme yapıyorsunuz merak ediyorum. Kaldı ki inceleyeceğiniz bir konuda yok. Otomatik fatura talimatım tarafınızdan yüksek ihtimal şube tarafından iptal edilmiş ve tarafıma bilgi verilmemiş. İnceleme konusu ne acaba?

 • ING Bank Temsilcisi10 Eylül 2013

  Sn Emre D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön