01 Eylül 2016

ING Bank Faiz Oranından Daha Çok Alma

ING Web sitesinde kişiye özel "faiz oranlarını Findeks notuna göre" kredi veriyormuş yazıyor. Ancak"fahiş sigorta ücretiyle" adeta bütün bankaları solluyor, daha fazla para alıyor. Yani tüketiciyi kandırıyor gibi geldi bana. Bir yetkilisi doğru değil derse, doğruluğu konusunda tekrar görüşüp sonuçtan haberdar edeceğim.

Ahmet 96 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet02 Eylül 2016

  Evet sağ olsunlar dönüş yaptılar, nazik idiler, lakin tespitim doğru teşhismiş. Yani faiz oranını düşük gösterip, diğer taraflardan dengeleme. Sonuç diğer bankalardan farkı yok hatta fazlası var. Şikayet com teşekkürler.

 • ING Bank Temsilcisi02 Eylül 2016

  Müşterimiz Sn Ahmet K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 02/09/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi01 Eylül 2016

  Müşterimiz Sn Ahmet K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisiyle görüşülmüş olup, en kısa sürede detaylı bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş

 • ING Bank Temsilcisi01 Eylül 2016

  Müşterimiz Sn Ahmet K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön