28 Ocak 2014 #2261581

ING Bank Fahiş İşletim Ücreti Aldı

ING Bank'a ait kullanmakta olduğum bankamatik kartımdan her ay 8 lira hesap işletim olduğunu söylemelerine rağmen, 15 mart 2013-27 ocak 2014 tarihleri arasında 174 lira hesap işletim ücreti kesilmiştir. Tarihleri ay ay hesaplasak yaklaşık 10 ay yapmakta . Ay bazında alsak bile 80 tl yapmakta. Tarafıma aradaki farkın ne için alındığı da açıklanmamıştır. 174 liranın tarafıma iade edilmesini istiyorum, yoksa yasal yollarla hakkımı arayacağım.

Ünsal 136 Okunma

Cevaplar

  • Ünsal'ın Teşekkür Mesajı30 Ocak 2014

    ing bank sorunu tıtızlıkle halletmıstır..ılgılerı ıcın tesekkurler..bundan sonra herhangı bır sorun yasamamak temennısı ıle..

  • ING Bank Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sn Ünsal U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi28 Ocak 2014

    Sn Ünsal U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön