18 Eylül 2013 #2018920

ING Bank Fahiş Hesap İşletim Ücreti!

11'inci aydan bu zamana kesilen hesap işletim ücreti 135 TL'yi geçti. ING Bank'dan iade istememe, olmayacaksa yazılı yanıt istememe rağmen yanıt gelmediği gibi bugün de 15. 60 TL kesilmiş.

Akif 49 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi19 Eylül 2013

    Sn Akif Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Akif18 Eylül 2013

    Dip not: Yaptığım telefon görüşlmesinde yıllık ücretin 70 tl olduğu ve gecen yılın 8'inci ayından itibaren işletim ücreti borcum olduğu belirtildi. 9'uncu ay ve kestiğiiz ücret 135 tl gecen yıl tam olsa 60 tl bu yıl 70 tl 130 TL yapar siz benden siz şimdiden 135 kestiniz gelecek yıllarıda mı kesiyorsunuz? Yazılı cevap istiyorum. Mahkemeye başvuracağım, iade etmezseniz.

  • ING Bank Temsilcisi18 Eylül 2013

    Sn Akif Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön