30 Ocak 2014 #2266317

ING Bank Evrak Eksik Diye Haber Vermiyor

Geçen sene ING Bank'ın maaş müşteriydik. Bir çalışanı sayesinde bireysel emeklilik yaptırdık topluca ama keşke yaptırmasaydık. Bu sene çıkış yapmak istedim haliyle prosedür gereği doküman fax falan uğraştık. 3 gün sonra bir sms kimlik bilgisi eksik. Tamam onuda gönderdik aynı gün. Aradan 7 gün geçti bir arayayım dedim ne durumda işlemler.


Kimlik fotokopisi eksik dediler. Arkadaş gönderdim fax ile ve elimde halen mevcut şekilde gönderim onay raporu var fax'in. Tekrar gönderdim 5 dk. sonra aradım yarım saate anca düşer sisteme dediler. Ok, 45 dk. sonra aradım sisteme düşmedi dedi ,sinir beynime yürüdü. Nasıl bir sistem şu sisteki? Eksik belgem var neden haber vermiyorsun 7 gündür. İla benim mi aramam gerek?

Serkan 235 Okunma

Cevaplar

 • Serkan08 Şubat 2014

  cevap vermis olmak icin veriyorsunuz, ariyorsunuz tesekkurler, ama sonuc YOK!

 • ING Bank Temsilcisi31 Ocak 2014

  Sn Serkan E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 31/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Serkan30 Ocak 2014

  paramızı kullanıyorsunuz, onun için bize geri verirken en uzun sürede veriyorsunuz. 1 gün 1 gündür mantığı! hiç güzel bir davranış sunmuyorsunuz müşterilerinize karşı! 20sinde baş vurdum ayın 30u oldu daha yeni bütün belgeler bitti! bunun üzerine 22 iş günü var bide ! saygılarımla!

 • ING Bank Temsilcisi30 Ocak 2014

  Sn Serkan E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön