26 Eylül 2014

ING Bank Erken Ödemede Geri İade Edilmesi Gereken Sigorta Ücreti!

31.03.2014 tarihinde ING Bank Dudullu şubesinden 20.000 TL kredi çektim. Benden dosya masrafı haricinde 568 TL Sigorta ücreti kestiler. Bu sigorta ücretini erken ödeme yapmam halinde iade edeceklerini söylediler. 07.07.2014 tarihinde yaklaşık 2000 TL zarar ile kredimin tamamını kapattım, 2 defa sigorta ücretinin iadesi için şubeye gittim.

Gişeden işlem yaptırmam gerektiğini söyledikleri için gişeye söylediğimde biz mail atıyoruz 1 hafta içinde hesabınıza iade yapılır denmesine rağmen yaklaşık 3 aydır benden kesilen sigorta ücretini iade yapmıyorlar. Şubeden kimse ilgilenmiyor. Ben kredimi ölmeden kapattığım için bu nedenle kesilen sigorta ücretinin geri iade edilmesini istiyorum!

Şafak 390 Okunma

Cevaplar

  • Şafak09 Aralık 2014

    Eylül ayında İng'den aradılar en kısa sürede paranız iade edilecek biz takip ediyoruz dediler! Nerdeyse 3 ay olacak ne arayan var ne soran illaki Tüketici Mahkemesine mi? gitmek gerekiyor anlamış değilim! Bu nasıl bir müşteri memnuniyet anlayışıdır İNG Bank çok zayıfsın çok hakkımız olanı bile alamıyoruz bırak dosya masrafını??? Yazık!

  • Şafak13 Ekim 2014

    Hiç Bir şekilde tavsiye etmiyorum

  • ING Bank Temsilcisi26 Eylül 2014

    Müşterimiz Sn Şafak F. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön