30 Nisan 2013 #1770600

ING Bank Erken Ödeme Tazminatı!

Kredimi erken ödeyip kapattım kapatırken bana hiçbir şekilde erken ödeme tazminatı istendiği söylenmedi ona rağmen benden habersiz olduğunu dahi bilmediğim bir avans hesabımdan 50 TL para kesildiğini ve gecikme tazminatı istendiğini toplam 55 TL borcum olduğu söylendi telefonda.

Tuğçe 82 Okunma

Cevaplar

  • Tuğçe30 Nisan 2013

    size ilettiğim hiçbir şikayete gerçekten açıklayıcı ve ikna edici bir cevap alamıyorum size bu yolla yaptığım ilk şikayetim değil bu daha öncede kredi taksidimi öderken hesap işletim ücreti adı altında 24 tl alınmıştı meblağ küçük olduğundan üstünde daha fazla durmadım ama bu seferki gerçekten çok can sıkıcı kredimi erken ödeyip kapatıyorum bana avans hesabım olduğum söylenmiyor ve hesap işletim ücretleri ordan kesiliyor aslında her konuştuğum temsilciniz ayrı şeyler söylüyorlar dün görüştüğüm bayan erken ödeme tazminatı olarak kesilmiş 49tl den bahsederken bugünkü o ücretin hesap işletim ücreti olduğu söylendi benim bilgim dışında nasıl bir avans hesabı oluşturulup ve bu hesaptan para çekilebilir benim bu hesabı kapatmam için 55 tl ödeme yapmam gerekiyormuş kusura bakmayın haberim dahi olmayan bir hesap için ne ücreti olduğunu dahi açıklayamayan operatörlerinizin sözüyle bu parayı niye ödeyeyim bir kredi kartımı bile 1 haftadır kapatmayan bir bankaya güvenim kalmadı ki bütün çevremdeki insanlarında aynı şekilde lütfen bu 55 tl lik hatayı düzeltelim yoksa hukuki yollara başvuracağım

  • ING Bank Temsilcisi30 Nisan 2013

    Sn Tuğçe E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 30/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi30 Nisan 2013

    Sn Tuğçe E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön