20 Ekim 2016 #6736177

ING Bank Erken Ödeme!

ING Bank'tan çekmiş olduğum kredinin taksitini 1 ay erken ödemek istiyorum fakat illaki şube içerisinden ödemem gerektiği söylenerek durum reddediliyor. Gerek bankanın sayfasına durumu yazmış olsam da herhangi bir dönüş bile yapılmadı 2 gündür.

Hasan 175 Okunma

Cevaplar

  • Hasan22 Şubat 2017

    Değişen bir şey olmadı erken kredi taksitinde yine bankaya içeriden sıra alarak ödeme yapıyorum. Diğer bankalarda erken ödemelerde internet bankacılığı yeterli oluyorken ING Bank beni çok şaşırtıyor açıkçası.

  • ING Bank Temsilcisi20 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Hasan I. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi20 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Hasan I. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön