22 Ekim 2016 #6751828

ING Bank Erken Kredimi Kapattım Hayat Sigortasını Kapatmıyorlar!

ING Bank'tan 2 ay önce 22000 TL kredi çektim 800 TL hayat bilmem ne sigortası kesintisi oldu. Kredimi 2 gün önceden kapattım Kartal Soğanlık şubesinden ama ne bilgi verdiler ne de kendilerine ulaşamıyorum. 50 kere aradım şube yetkililerini faks gönderdim iptali için ilgilenen yok. Müşteri hizmetlerine yalvardım size dönüş yapacaklar dedi arayan soran yok. Savcılık memuruyum ikide bir çıkamıyorum şubeye gitmek için ama tövbe ING Bank benim için bitmiştin.

Serdar 254 Okunma

Cevaplar

  • Serdar'ın Teşekkür Mesajı27 Ekim 2016

    Teşekkür ederim ilgilenildi ve işim halledildi

  • ING Bank Temsilcisi27 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Serdar S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 27/10/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi22 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Serdar S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön