28 Ekim 2016

ING Bank Erken Kredi Kapama ve Hayat Sigortası İptali Hakkında!

ING Bank Bahçelievler şubesinde kullanmış olduğum ihtiyaç kredisi için 20/10/2016 tarihinde erken kapama yaptım. Tarafımdan kesilen hayat sigortasının geri ödemesi için başvurdum 2-3 iş günü içinde hesaplarıma geçeceğini söylediler. Henüz hesaplarımda bununla ilgili bir hareket göremedim, daha sonra müşteri hizmetlerini aradım konu ile ilgili şubenin dönüş yapacağını söylediler fakat herhangi bir dönüş sağlanmadı. Ayrıca kredi kapama için gittiğimde ilgili şubedeki bireysel müşterilerle ilgilenen hanımefendinin son derece kaba ve ilgisiz davranışları ve tenezzül edip bir cevap vermemesine de maruz kalmış oldum. Böyle bankacılık mı olur, böyle hizmet mi olur?

Arzu 356 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi03 Kasım 2016

    Müşterimiz Sn Arzu Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 03/11/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Arzu03 Kasım 2016

    sadece mesaj iletildi, fAKAT sorunum hala çözülmedi. ilgili şubeyi aramama rağmen dönüş henüz sağlanmadı. bu kadar zor olmamalı diye düşünüyorum.

  • ING Bank Temsilcisi28 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Arzu Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön